AYVALIK’TA SÜNNET ŞÖLENİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

AYVALIK’TA SÜNNET ŞÖLENİ

Ayvalık Belediyesi ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yılı kutlama programı çerçevesinde 13 çocuğu sünnet ettirdi.

Ayvalık Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlik kapsamında çocuklar, Ayvalık Devlet Hastanesinde sünnet ettirildi. Dün de Ayvalık Belediyesine ait gondol ile davul zurna eşliğinde ilçe turu attırılan çocuklar için daha sonra Ayvalık Belediyesi Sarı Zeybek Tesislerinde mevlit okutulup pilav ayran ikramında bulunuldu.

Ayvalık Devlet Hastanesinde çocukların hijyenik bir ortamda sünnetlerinin yapıldığını belirten Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gencer, “Seneye bu sünnet etkinliğini daha kapsamlı ve bir şölen şeklinde yapmayı planlıyoruz. Böyle hep beraber el ele olduğumuz zaman hem daha güzel olur hem daha bereketli olur hem de daha da hareketli olur” dedi.

Başkan Gencer,  çocukların hijenik bir şekilde sünnetlerinin yapılmasına katkı sağladığı için Ayvalık Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Gonca Bulut’a ve ekibi ile bu sünnetin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Sünnet olan çocuklara Ayvalık Belediyesi adına Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gencer ve tarene katılan meclis üyeleri ve daire amirleri birer çeyrek altın taktılar. Ayriyetten Ayvalık Belediye  Başkanı Rahmi Gencer   halka yönelik  etkinliklerimiz devam edicek bu sünnet şölenine iş adamlarımızın katkısı unutulmamalı onlara buradan teşekkür ediyorum dedi

 

Yüksel KALKAN

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.