BALYA’ DA ALTYAPI SEFERBERLİĞİ

Balya ‘ da belediye, ilçeye bağlı kırsal mahalleler de alt yapı seferberliği başlattı. Çok sayıda mahallenin su sorununu çözen belediye, şimdi de parke taş döşeme çalışmalarına ağırlık verdi. İlçeye 10 kilometre uzaklıktaki 200 nüfuslu Müstecap mahallesinde başlatılan parke taş döşeme çalışmaları vatandaşları sevindirdi. Mahallenin ana ve ara sokaklarında başlatılan çalışmaları yerinde izleyen MHP’li belediye başkanı Osman Kılıç, […]

BALYA’ DA ALTYAPI SEFERBERLİĞİ

Balya ‘ da belediye, ilçeye bağlı kırsal mahalleler de alt yapı seferberliği başlattı. Çok sayıda mahallenin su sorununu çözen belediye, şimdi de parke taş döşeme çalışmalarına ağırlık verdi.

İlçeye 10 kilometre uzaklıktaki 200 nüfuslu Müstecap mahallesinde başlatılan parke taş döşeme çalışmaları vatandaşları sevindirdi. Mahallenin ana ve ara sokaklarında başlatılan çalışmaları yerinde izleyen MHP’li belediye başkanı Osman Kılıç, okula giden çocuklar ile camiye giden yaşlıların ayaklarının çamura basmayacağını söyledi. Kırsal mahallelerde sorunları çözmek için yoğun bir çalışma  içine girdiklerini anlatan Başkan Osman Kılıç,” Göreve geldikten sonra, pek çok kırsal mahalle de su sorununu çözdük. İlçe merkezinde meydan düzenlemesi yaptık. Şimdi de sırayla kırsal mahallelerin altyapı sorunlarını çözüyoruz. Şu anda Müstecap mahallemizde sokaklara taş döşüyoruz. Burada 3 bin metre kare taş döşemeyi planladık. Bundan böyle okula giden çocuklarımızın ve camiye giden yaşlılarımızın ayakları çamura basmayacak. İlçemizde sorunları çözmek için canla başla çalışıyoruz” dedi. Öte yandan taş döşeme çalışmalarının başlatılması. Müstecap mahalle halkı arasında da bayram sevincine neden oldu. (İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.