" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TE YENİ YOLLAR YAPILIYOR

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, ilçe genelinde yapılan yol çalışmaları Zeytinli Mahallesi’nde de devam ediyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Bölgemizde vatandaşlarımızın ulaşımla ilgili sorunlarını hızlı bir şekilde gidermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, ilçe genelinde yapılan yol çalışmaları Zeytinli Mahallesi’nde de devam ediyor. Zeytinli Mahallesi Dalyan […]

EDREMİT’TE YENİ YOLLAR YAPILIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, ilçe genelinde yapılan yol çalışmaları Zeytinli Mahallesi’nde de devam ediyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Bölgemizde vatandaşlarımızın ulaşımla ilgili sorunlarını hızlı bir şekilde gidermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, ilçe genelinde yapılan yol çalışmaları Zeytinli Mahallesi’nde de devam ediyor. Zeytinli Mahallesi Dalyan mevkiinde  Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı dolgu çalışmaları ile bölgeye yeni yollar kazandırılıyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatları doğrultusunda ilçe genelinde yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Dalyan mevkii Sahil Caddesi’nde de yol açma ve yol stabilize çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri hazırlıkların tamamlanarak ilerleyen süreçte asfaltlama çalışmalarının yapılacağını belirttiler. Edremit sınırları içinde bulunan her soruna çözüm bulabilmek için mücadele verdiklerini kaydeden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin yol çalışmaları ilçemizin birçok noktasında devam ediyor. Ekiplerimizle birlikte Edremit’in bütün sorunlarını yerinde inceleyerek kalıcı çözümler üretmek için çabalıyoruz.  Bu doğrultuda İlçemizin genişlemekte olan mahallelerinden biri olan Zeytinli Mahallesi’ne de gereken önemi vererek yeni yollar açıyoruz. Bölgemizde vatandaşlarımızın ulaşımla ilgili sorunlarını hızlı bir şekilde gidermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.