EDREMİT’TE YENİ YOLLAR YAPILIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT’TE YENİ YOLLAR YAPILIYOR

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, ilçe genelinde yapılan yol çalışmaları Zeytinli Mahallesi’nde de devam ediyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Bölgemizde vatandaşlarımızın ulaşımla ilgili sorunlarını hızlı bir şekilde gidermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, ilçe genelinde yapılan yol çalışmaları Zeytinli Mahallesi’nde de devam ediyor. Zeytinli Mahallesi Dalyan mevkiinde  Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı dolgu çalışmaları ile bölgeye yeni yollar kazandırılıyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatları doğrultusunda ilçe genelinde yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Dalyan mevkii Sahil Caddesi’nde de yol açma ve yol stabilize çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri hazırlıkların tamamlanarak ilerleyen süreçte asfaltlama çalışmalarının yapılacağını belirttiler. Edremit sınırları içinde bulunan her soruna çözüm bulabilmek için mücadele verdiklerini kaydeden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin yol çalışmaları ilçemizin birçok noktasında devam ediyor. Ekiplerimizle birlikte Edremit’in bütün sorunlarını yerinde inceleyerek kalıcı çözümler üretmek için çabalıyoruz.  Bu doğrultuda İlçemizin genişlemekte olan mahallelerinden biri olan Zeytinli Mahallesi’ne de gereken önemi vererek yeni yollar açıyoruz. Bölgemizde vatandaşlarımızın ulaşımla ilgili sorunlarını hızlı bir şekilde gidermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.