JANDARMADAN KAÇAK OPERASYONU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

JANDARMADAN KAÇAK OPERASYONU

Daha önce Küçükkuyu’yu merkez haline getirip burada iş takibi yapan İnsan Tacirlerine operasyon yapıp 9kişiyi gözaltına alan Küçükkuyu Jandarma Komutanlığı önceki günde zeytin ağaçları arasında saklanmaya çalışan 150 Suriyeli kaçağa operasyon yaptı.

Küçükkuyu’da otogar karşısındaki bir zeytinliğe organizatörler tarafından Yunanistan’ın Midilli Adasına geçmek için bırakılan aralarında kadın ve çocuklarında bulunduğu 150 Suriyeli sığınmacı umut yolculuğuna çıkamadan Jandarmanın yaptığı operasyon ile yakalandılar Kaçaklar Küçükkuyu Belediyesine ait otobüslerle götürüldükleri Karakolda ifadeleri alınıp kimlikleri tespit edildi. Kaçak göçmenler daha sonra Ayvacıktaki Göçmen geri gönderme merkezine sevk edildiler.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.