" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

SUYUN ALTINDA ŞEHİTLERİMİZİ ANDILAR

Ayvalık’ta 5 dalış merkezinin dalgıçları şehitler anısına dalış yaptılar. Dalgıçlar suyun 15 metre altında “Şehitlerimizi saygı ve rahmet ile anıyoruz” yazılı pankart açtılar. Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde dalış yapan Kuzey Mavi Dalış Merkezi, İda Dalış Merkezi ve Mavi Küre Scuba Team, Balıkesir Arama Kurtarma Eğitim Merkezi (AKEM) dalgıçları Mehmet Özgün Kısa, Hüseyin Günal, Ersoy Turan, Mehmet […]

SUYUN ALTINDA ŞEHİTLERİMİZİ ANDILAR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık’ta 5 dalış merkezinin dalgıçları şehitler anısına dalış yaptılar. Dalgıçlar suyun 15 metre altında “Şehitlerimizi saygı ve rahmet ile anıyoruz” yazılı pankart açtılar.

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde dalış yapan Kuzey Mavi Dalış Merkezi, İda Dalış Merkezi ve Mavi Küre Scuba Team, Balıkesir Arama Kurtarma Eğitim Merkezi (AKEM) dalgıçları Mehmet Özgün Kısa, Hüseyin Günal, Ersoy Turan, Mehmet Yılmaz Tabanlı ve İlhami Öner şehitlerin anısına Melina adası açıklarında suyun 15 metre altında pankart açtılar.  Dalgıçlar Melina adası açıklarındaki dalış noktasında “Şehitlerimizi saygı ve rahmet ile anıyoruz” yazılı bir pankart ve Türk Bayrağı açarak bir dakikalık saygı duruşunda bulundular.

Düzenlenen etkinlik hakkında bilgi veren Mehmet Özgür Kısa “Çeşitli dalış merkezlerinden dalgıç arkadaşlarımız ile birlikte son günlerde terör olaylarında şehit olan polis ve askerlerimiz için farkındalık oluşturmak için böyle bir etkinlik düzenledik. Yüce milletimizin bağrından kopup şehit olmuş kahramanlarımız için yaptığımız çok küçük bir şey. Ruhları şad olsun.”dedi. (İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.