BALIKESİRSPOR – ADANASPOR MAÇININ ARDINDAN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BALIKESİRSPOR – ADANASPOR MAÇININ ARDINDAN

PTT 1. Lig’in 5. haftasında Balıkesirspor kendi evinde Adanaspor ile 3-3 berabere kaldı. Maçın ardından teknik adamlar mücadeleyi değerlendirdi.
Balıkesirspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, maça iyi başladıklarını fakat konsantrasyon bozuklukları yaşadıklarını belirterek, “Maça çok iyi başladık. İyi futbol oynadık. Ama 2-0’dan konsantrasyon kaybından dolayı 2 tane gol yedik. Daha sonra tekrar 3. gol oldu. Ama maalesef ikinci yarıda girdiğimiz pozisyonları değerlendirmedik. Zaman zaman çok iyi oynadık. Şimdiye kadar belki de topun en çok bizde kaldığı maç oldu. Ama maalesef bunu skora yansıtamadık. Sonuçta çok önemli iki puan kaybettik. Söylenecek fazla bir şey yok” şeklinde konuştu.

ADANASPOR CEPHESİ
Adanaspor Teknik Direktörü Eyüp Adın, güçlü bir takım ile mücadele ettiklerini ifade ederek, “Balıkesirspor süper ligden düşen iyi bir takım. Maça hızla başladılar. Erken zamanlarda gol yememek için biraz tedbir almıştık ama o tedbirlerimiz tutmadı. Balıkesirspor rüzgarı da arkasına alarak 2-0 öne geçti. Sonra 2-2’yi yakaladık. Ergin Keleş’in pozisyonunda 3-2 öne de geçebilirdik. Ama olmadı. Canberk’in atılmasıyla maçın ikinci yarısını neredeyse 10 kişi oynadık. Son dakikada da Merthan’ın atılmasıyla maçı 9 kişi tamamladık. Böylesine bir maçta geriden gelip Balıkesirspor gibi güçlü bir takımla berabere kalmak müthiş bir olay. Futbolcularımı kutluyorum” dedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.