" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ EYLÜL AYI OLAĞAN TOPLANTISI İKİNCİ OTURUMU YAPILDI

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Eylül ayı olağan toplantısı ikinci oturumu yapıldı. Toplam 93 gündem maddesinin yer aldığı toplantıda, Edremit ile ilgili 8 gündem maddesi görüşüldü. Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Eylül ayı olağan toplantısı Meclis Başkan Vekili Ekrem Pehlivan başkanlığında yapıldı. Balıkesir Büyükşehir Meclis salonunda gerçekleşen toplantıda 80 ana gündem maddesine ilave olarak 13 madde daha […]

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ EYLÜL AYI OLAĞAN TOPLANTISI İKİNCİ OTURUMU YAPILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Eylül ayı olağan toplantısı ikinci oturumu yapıldı. Toplam 93 gündem maddesinin yer aldığı toplantıda, Edremit ile ilgili 8 gündem maddesi görüşüldü.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Eylül ayı olağan toplantısı Meclis Başkan Vekili Ekrem Pehlivan başkanlığında yapıldı. Balıkesir Büyükşehir Meclis salonunda gerçekleşen toplantıda 80 ana gündem maddesine ilave olarak 13 madde daha olmak üzere 93 madde görüşüldü. Edremit’i temsilen Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Özkoca, Fatma Özgirgin, Salih Şener’in katıldığı toplantıda Edremit ile ilgili 8 gündem maddesi görüşüldü. Önümüzdeki ayın meclis toplantısının ise 8 ekim 2015 tarihinde yapılmasına karar verildi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.