" />
USD
3,6893
EURO
4,3438
ALTIN
151,4472

DARSOFA MAHALLESİ’NDE ŞEHİTLER İÇİN HAYIR..

Edremit’in Darsofa Mahallesi’nde şehitler için pilav hayrı yapıldı. Hayra katılan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka terör olaylarını lanetlediğini belirterek şehitlere rahmet, ailelerine de başsağlığı dedi. Edremit’in merkez Darsofa Mahallesi’nde tüm mahalle halkının katılımı ile şehitler için pilav hayrı yapıldı. Şehitler için mevlit okutulması ile başlayan hayırda muhtar Ramazan Çağlıyan öncülüğünde mahalle sakinlerinin imece usulü ile hazırladığı kazanlar […]

DARSOFA MAHALLESİ’NDE ŞEHİTLER İÇİN HAYIR..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’in Darsofa Mahallesi’nde şehitler için pilav hayrı yapıldı. Hayra katılan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka terör olaylarını lanetlediğini belirterek şehitlere rahmet, ailelerine de başsağlığı dedi.

Edremit’in merkez Darsofa Mahallesi’nde tüm mahalle halkının katılımı ile şehitler için pilav hayrı yapıldı. Şehitler için mevlit okutulması ile başlayan hayırda muhtar Ramazan Çağlıyan öncülüğünde mahalle sakinlerinin imece usulü ile hazırladığı kazanlar dolusu yemekler dağıtıldı. Hayıra Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş, Belediye Meclis üyesi Fahri Yaşar, mahalle sakinleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka yapılan hayırların ve okunan duaların kabul olmasını dileyerek terörü ve yapılan haince saldırıları bir kez daha lanetlediğini kaydetti. Başkan Saka, “Ulusumuzun gösterdiği birlik ve beraberliK bütün planları alt üst edecek ve hainler mutlaka mağlup olacaktır. Umarım yaşadığımız bu acılar son bulur ve bir daha şehit haberleri almayız” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.