ED-BEL DARSOFA TESİSLERİ HİZMETE GİRDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ED-BEL DARSOFA TESİSLERİ HİZMETE GİRDİ

Edremit’in Darsofa Mahallesi’nde uzun zamandır atıl durumda bekleyen içerisinde çay bahçesi, oyun alanları ve spor sahası bulunan tesisler yeniden düzenlenerek hizmete açıldı.

Edremit’in Darsofa Mahallesi’nde uzun zamandır atıl durumda bekleyen Diş Hastanesi yanında içinde çay  bahçesi oyun alanları ve spor sahası bulunan tesisler Edremit Belediyesi tarafından belediye iştiraki Ed- Bel Şirketi’ne devredildikten sonra yeniden düzenlendi. Yeniden düzenlemeleri tamamlanan ve mahalle halkının isteği doğrultusunda Darulsefa ismi verilen tesisler bayram öncesinde vatandaşların hizmetine açıldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş ve Ed-Be lLtd.Şti. Genel Müdürü İbrahim Yakın ile birlikte mahalleye gelerek tesislerde incelemelerde bulundu. Darsofa Mahallesi Muhtarı Ramazan Çağlıyan’dan bilgi alan Başkan Saka, Edremit’i Narlı’dan başlayarak, Hacı Arslanlar ve Bostancı Mahallelerine kadar bir bütün olarak değerlendirdiklerini belirterek “Darsofa Mahallemizde bizim en güzel mahallelerimizden birisi. Uzun zamandır kullanılamayan bu tesisleri düzenleyerek mahalle halımızın nefes alabileceği bir merkez haline getirdik. Ed-Bel Şirketimizde düzenlemeleri kısa sürede bitirerek bayram öncesinde halkımızın hizmetine sundu. Başta mahalle sakinlerimiz olmak üzere tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.