TERTEMİZ BURHANİYE İÇİN TEMİZLİK İŞLERİ 7/24 GÖREV BAŞINDA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

TERTEMİZ BURHANİYE İÇİN TEMİZLİK İŞLERİ 7/24 GÖREV BAŞINDA

Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri daha temiz bir Burhaniye için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Burhaniye’yi pırıl pırıl tutmak için sokakları ve caddeleri 7/24 süpürüp-yıkadığı gibi, deniz ve plajların temizlikleri, çöp konteynırları ve park bahçelerin temizliklerini aralıksız devam ettiriyor.  Çöp alımları her gün saat gözetmeksizin sürekli devam ederken ilçenin önemli bir kısmını oluşturan plajlar ve denizde de temizliklerine devam ediyor.  21 km sahil şeridinde belirli aralıklarla çevre temizliği yapan Temizlik işleri ekipleri, denizlerde de hava etkisiyle kıyıya vuran pisliklerin temizliklerini yapıyorlar. Turizm kenti Burhaniye’de plaj ve deniz temizliklerini titizlikle yürüten Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bunun yanı sıra her gün yol, sokak ve caddeleri süpürerek yıkıyorlar.

Büyükşehir yasası ile birlikte köylerin de Burhaniye Belediyesi sorumluluğuna girmesinin ardından toplamda 38 mahalleye hizmet götüren Burhaniye Belediyesi, köylerin çöp alma, temizlik gibi işleri de 2014 Mart ayından itibaren belediye sorumluluğuna girdi. Her gün 38 mahalle temizliği için çalışan ekipler Kuran Bayramının yaklaşmasıyla birlikte de daha fazla mesai ile kentin temizliğine devam ediyorlar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.