GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI

Gaziler günü tüm yurtta olduğu gibi Çanakkale’nin Ayvacık İlçesinde de kutlandı.Ayvacıktaki Atatürk Anıtına çelen koyulmasının ardından Küçükkuyu’ya gelen Gaziler ve Şehit yakınları burada TCSG 28 Bot Komutanlığını ziyaret ettiler.

Ayvacık Kaymakamı Dr.Salih Gelgeç, Ayvacık Belediye Başkanı Ünal Şahin,Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, Ayvacık İlçe Jandarma Komutanı, 6.Nike Filo Komutanı ve Küçükkuyu Jandarma Komutanı ile birlikte Ayvacıktaki 40 Gazi ve Şehit Yakını geldikleri Küçükuyu’da önce hep birlikte çay içip ardından da TCSG 28 Botunu ziyaret ettiler.Gaziler Günü dolayısıyla halkın da ziyaretine açılan Botu Gaziler ve Şehit yakınları da yakından inceleme fırsatını buldular.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.