KARESİ’DE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

KARESİ’DE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Karesi Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde tüm ekipleriyle birlikte teyakkuz halinde. Karesi ekipleri, ilçe genelinde bakım ve temizlik çalışması yaptı.

MEZARLIKLAR HAZIR

Karesi Belediyesi, vatandaşların güzel bir bayram geçirmeleri için Kurban Bayramı öncesinde ilçe genelinde bakım ve temizlik çalışması yapıyor. Ramazan Bayramı’nda Başçeşme Mezarlığı’na golf arabası tahsis ederek, yakınlarının mezarlarını ziyaret etmek isteyen yaşlı ve engelli vatandaşlara büyük kolaylık sağlayan Karesi Belediyesi, mezarlığı temizleyerek Kurban Bayramı’nda yapılacak ziyaretlere hazır hale getirdi. Ekipler, Başçeşme Mezarlığı’nın yanı sıra Toybelen Mahallesi’ndeki mezarlıkta temizlik çalışması ile Halkapınar Mahallesi’nde bulunan mezarlık yoluna kilit parke taşı döşedi.

ÇARŞI YIKANDI

İlçede bulunan parkları, caddeleri, yol kenarlarını, kaldırımları, sokakları ve meydanları baştan aşağı gözden geçiren Karesi Belediyesi ekipleri, çarşıda da hummalı bir bayram temizliği yaptı. Bayram hazırlığı yapan vatandaşların yoğun olarak kullandığı çarşıda yıkanmadık tek nokta bırakmadı. Çevre temizliği kapsamında cadde ve sokaklarda mıntıka temizliği, çim ve yabancı ot biçimi, ağaç budama çalışmaları gerçekleştiren Karesi ekipleri, ayrıca ilçedeki bozulan yolların bakım ve onarım çalışmaları yaptı.

TAM ZAMANLI MESAİ

İdari izinde de tam zamanlı mesai yapan Karesi Belediyesi, bayram süresince de teyakkuzda olacak. Zabıta Müdürlüğü personeli vatandaşların huzur ve güvenliği için gereken her türlü tedbiri alırken, Temizlik ekipleri de çevre temizliğinin sağlanması için bayram süresince mesai halinde olacak.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.