AYVALIK BELEDİYESİ MAZGALLARI TEMİZLEDİ.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

AYVALIK BELEDİYESİ MAZGALLARI TEMİZLEDİ.

Ayvalık Belediyesi ilçe genelinde ana ve ara yollarda bulunan yağmur suyu kanalları ve mazgalları temizledi.

Ayvalık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe merkezindeki yağmursuyu ızgaralarının temizliğini gerçekleştirerek, olası su baskınlarına karşı önlemlerini arttırıyor. Yaşanabilecek su baskınlarına karşı yağmur suyunun logarlara hızlı bir şekilde akışını sağlamak için yağmursuyu ızgaraları Temizlik İşleri Müdürlüğünün oluşturduğu ekip tarafından temizlendi.

Yaklaşan kış mevsimi öncesinde Ayvalık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri belediye başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile ilçe genelindeki tüm mazgalları ve yağmur suyu giderlerinde kapsamlı bir temizlik çalışması yaptı.

“YAĞMUR SUYU MAZGALLARINA ÇÖP ATMAYALIM”

Vatandaşları mazgallara çöp atmamaları konusunda uyaran Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, vatandaşları temizlenen mazgalların yakınına çöp ve diğer malzemeleri bırakmamasını aksi halde olası yağmur yağışında bu malzemelerin mazgalları tekrar tıkayacağını ve su taşkınlarına yol açacağını söyledi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.