AYVALIK’TA MEZARLIKLAR BAYRAM ZİYARETLERİNE HAZIR.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK’TA MEZARLIKLAR BAYRAM ZİYARETLERİNE HAZIR.

Ayvalık Belediyesi, ilçe genelindeki mezarlıklarda bayram temizliği yaptı. Vatandaşların bayram süresince mezarlık ziyaretlerini rahat ve huzur içinde gerçekleştirmeleri için çalışma yapan Ayvalık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Kurban Bayramı öncesinde ilçe merkezi ve köylerdeki mezarlıklarda dip bucak temizledi.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile harekete geçen temizlik işleri müdürlüğü personeli,

temizlik çalışmalarında mezarlıklarda bulunan, taş, moloz, çöp ve yabancı otlar temizleniyor. Mezarlık içindeki yollardaki yerinden çıkan parke taşları düzeltti, kırık dal ve ağaçlar da temizlenerek bayram için ziyaretçilere hazır hale getirildi. Ayrıca çalışmalar kapsamında; çeşmeler onarıldı.

Belediye Başkanı Gençer, vatandaşların bayram süresince mezarlık ziyaretlerini rahat ve huzur içinde gerçekleştirip, yaşanacak ölümlerde defin işlemlerini rahatça yapabilmeleri için her türlü önlemi aldıklarını belirtti.

Bayramda vatandaşların ziyaret akınına uğrayan mezarlıklarda yapılan temizlikler tamamlandı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.