" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE’DE KURBANLIKLAR ALICI BEKLİYOR

Burhaniye’de, kurulan kurban pazarındaki çok sayıdaki küçük ve büyükbaş kurbanlıklar alıcılarını bekliyor. Her boydan kurbanlığın yer aldığı Pazar ilk günlerde ilgi görmezken, arife günü alış verişlerin hızlanacağı kaydedildi. Burhaniye de, Kuvvayı Milliye caddesi yanında yer alan hayvan pazarı büyük ve küçükbaş hayvanlarla dolup taştı. Kırsal mahallelerden gelen vatandaşlar besledikleri hayvanları satmak için alıcı beklerken, arife […]

BURHANİYE’DE KURBANLIKLAR ALICI BEKLİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’de, kurulan kurban pazarındaki çok sayıdaki küçük ve büyükbaş kurbanlıklar alıcılarını bekliyor. Her boydan kurbanlığın yer aldığı Pazar ilk günlerde ilgi görmezken, arife günü alış verişlerin hızlanacağı kaydedildi.

Burhaniye de, Kuvvayı Milliye caddesi yanında yer alan hayvan pazarı büyük ve küçükbaş hayvanlarla dolup taştı. Kırsal mahallelerden gelen vatandaşlar besledikleri hayvanları satmak için alıcı beklerken, arife gün hareket olmasını umut ediyor. Börezli mahallesinden gelen Ramazan Baykara, koçlarına 700 lira ile 1100 lira arasında fiyat isterken, bayramın ikinci gününe kadar satışların devam edeceğini anlattı. Fiyatların düşük olduğunu anlatan Baykara, 9 günlük tatilin yöreye hareket getirmesini umduklarını söyledi.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.