KÜÇÜKKUYU BAYRAMA HAZIR

Küçükkuyu Belediye Başkanlığı Kurban Bayramı için gerekli hazırlıkları tamamladı.Bu bayram yine vatandaşlar kurbanlıklarını yeni belediye garajında sağlıklı ortamlarda kesebilecekler. Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan “Kurban Bayramının huzurlu bir  ortamda geçirilmesi için tüm önlemler alındı. Kurbanlıklarını kesmek isteyen vatandaşlar garajda veteriner gözetiminde tecrübeli kasaplara kurbanlıklarını kestirebilirler. Ekiplerimiz bayram süresince gerekli çalışmalara aynen devam edecekler,Belediyedeki bayramlaşmayı da […]

KÜÇÜKKUYU BAYRAMA HAZIR

Küçükkuyu Belediye Başkanlığı Kurban Bayramı için gerekli hazırlıkları tamamladı.Bu bayram yine vatandaşlar kurbanlıklarını yeni belediye garajında sağlıklı ortamlarda kesebilecekler.

Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan “Kurban Bayramının huzurlu bir  ortamda geçirilmesi için tüm önlemler alındı. Kurbanlıklarını kesmek isteyen vatandaşlar garajda veteriner gözetiminde tecrübeli kasaplara kurbanlıklarını kestirebilirler. Ekiplerimiz bayram süresince gerekli çalışmalara aynen devam edecekler,Belediyedeki bayramlaşmayı da bayramın ikinci günü yani Cuma günü saat 11.00 ile 13.00 arasında yapacağız diyerek tüm Küçükkuyu halkının Kurban Bayramını kutladı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.