" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AYVALIK’TA BAYRAMLAŞMA HUZUR İÇİNDE GERÇEKLEŞTİ

Ayvalık’ta kurban bayramı dolayısıyla protokol çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, protokolden ayrılarak köylere gidip burada vatandaşlarla bayramlaşıp sohbet etti. Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Ayvalık Garnizon Komutanı Personel Albay Aydın Nazlı, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Jandarma Komutanı Binbaşı Faruk Özdemir, ilk olarak Ayvalık Garnizon Komutanlığına giderek burada gazilerle, askerler ve protokol […]

AYVALIK’TA BAYRAMLAŞMA HUZUR İÇİNDE GERÇEKLEŞTİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık’ta kurban bayramı dolayısıyla protokol çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, protokolden ayrılarak köylere gidip burada vatandaşlarla bayramlaşıp sohbet etti.

Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Ayvalık Garnizon Komutanı Personel Albay Aydın Nazlı, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Jandarma Komutanı Binbaşı Faruk Özdemir, ilk olarak Ayvalık Garnizon Komutanlığına giderek burada gazilerle, askerler ve protokol üyeleriyle bayramlaştılar.

Ayvalık Devlet Hastanesi ziyaret edildi. Ayvalık Belediye Başkanı hastanede yatan hastalara çeşitli hediyeler verdi. Personel, hasta ve hasta yakınlarıyla bayramlaşan protokol daha sonra cezaevine geçerek burada da cezaevi personeli, tutuklu ve hükümlülerin bayramını kutladı.

Protokol üyeleri Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü lokalinde de bayramda görev başında bulunan polis memurları ile bayramlaştı.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, daha sonra ilçeye bağlı bazı köylere giderek burada yaşayan vatandaşlarla bayramlaştı başkanın köy ziyaretleri esnasında vatandaşlara belediye tarafından  baklava ve şeker ikramında da bulunuldu.

Son olarak Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Orhan Peker Sanat Galerisinde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine katıldı.

Başkan Gençer burada belediye meclis üyeleri, belediye personeli ve vatandaşların bayramlarını kutladı. Bayramlaşmaya katılanlara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Ayvalık Belediye başkanı Bayramlaşma töreninde yaptığı kısa konuşmada, “Ülkemizde yaşadığımız sıkıntılı dönemlerde bayramlarla moral bulmaya çalışıyoruz. Kâbe’de, Mekke’de olan olaylarda bizi çok üzdü. Türkiye’nin büyük bir ülke olduğunu, Türkiye’nin geçtiği sıkıntılı günleri atlatacak bir ülke olduğumuzu, bununda tek şartının birlik ver beraberlik olduğunu hatırlayarak bu bayramlarla da bunların pekiştirilmesi gerekiyor. İç huzuru olan bir ülke ancak kalkınabilir. İnsanları daha refah içinde yaşayabilir. O yüzden huzurlu bir ülke olmak için her bireye daha fazla iş düşüyor. Bizler de, sizler de hepimiz görevliyiz. Sonuçta belediye sosyal hizmet yeri, hizmet sektörü böyle düşünmek lazım. Bizler işlerimizi daha iyi yaparsak ülkemizin huzurunu da  kendi mahallemizden, sokaklarımızdan, çevremizden başlayarak sağlamış olacağız diye düşünüyorum. Ben hepinize teşekkür ediyorum. Çok kalabalık bir yaz sezonu geçirdik.  Bütün birimler için ağır bir sezondu. Yüzümüzün akıyla çıktık diye düşünüyorum bau yaz döneminden. Her birimin amirlerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Hepinizin bayramını kutluyorum. Ağız tadında bir bayram geçirmenizi diliyorum. Bayramlarda yapmamız gereken yakınımızdaki komşumuzun elini sıkmak. Bayramların en heyecan veren tarafı birilerini sevindirmek” ifadelerini kullandı. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.