BAYRAMI HUZUR İÇİNDE KUTLADIK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAYRAMI HUZUR İÇİNDE KUTLADIK

Kurban Bayramı Küçükkuyu’da huzur içinde kutlandı.9 günlük tatil nedeniyle yaşanan kalabalık esnafın yüzünü güldürürken birde acı olay yaşandı.serinlemek için denize giren bir vatandaşımız boğularak hayatını kaybetti.

Küçükkuyu’da vatandaşlar kurbanlıklarını ya Belediye Başkanlığının vatandaşlar için hazırladığı Belediye Garajındaki bölümde kestiler yada evlerinin bahçelerinde keserek dini vecibelerini yerine getirdiler.Bayramın ilk günü Beykent mevkiinde denize giren bir vatandaşımız hayatını kaybetti.Sahile vuran cesedi vatandaşlar Jandarma Komutanlığına bildirmesi üzerine yapılan araştırmada şahsın Beykent mevkiinde ikemet ettiği öğrenildi.Küçükkuuyu Belediye Başkanlığının Bayramlaşması ise bayramın 2. günü gerçekleştirildi.Belediye Başkanı Cengiz Balkan yine en yoğun günlerinden birini yaşadı.Bayramlaşmaya gelen vatandaşlarla sohbet eden Balkan, çocuklara da çikolata va bayram harçlığı verdi.Bayram müddetince Küçükkuyu yine Mülteci akınına uğradı.Sahil Güvenlik ekiplerinin yanı sıra Jandarma ekipleri de bayram müddetince üst üste operasyon yaptılar. Ayvacık İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler Midilliye geçişlerin en yoğun olduğu Biber deresi mevkiine yaptığı operasyonda 472 mülteci yakalandı. Ardından Yeşil Liman mevkiinde yapılan 2. operasyonda ise 80 Mülteci daha yakalandı. Mülteciler daha sonra Ayvacıktaki Geri Gönderme Merkezine götürüldüler.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.