GÜRE MAHALLESİ’NDE ŞEHİTLER İÇİN HAYIR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

GÜRE MAHALLESİ’NDE ŞEHİTLER İÇİN HAYIR

Edremit’İN Güre Mahallesi’nde gençler tarafından şehitler için pilav hayrı yapıldı. Hayra katılan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş’da katılarak kabul olmasını diledi. .

Edremit  ilçesine bağlı Güre Mahallesi’nde gençler tarafından lokma hayrı yapıldı. Güre Mahallesi gençleri tarafından Güre köy merkezinde düzenlenen hayırda şehitler dökülen lokmalar vatandaşlara dağıtıldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş’da yapılan hayırların kabul olmasını diledi. Belediye Başkanı Kamil Saka, terörü ve yapılan haince saldırıları bir kez daha lanetlediğini belirterek, “Ulusumuzun gösterdiği birlik ve beraberliği bütün planları alt üst edecek ve hainler mutlaka mağlup olacaktır. Umarım yaşadığımız bu acılar son bulur ve bir daha şehit haberleri almayız” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.