ÖNCE SEN İN!

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

ÖNCE SEN İN!

Milletvekili Ali Aydınlıoğlu 1 Kasım’a kadar seçmene şirin gözükmek için lüks makam araçlarına binmeme çağrısı yaptı. Kendisi son model ithal arabalarda arkasından su dökülerek Ankara’ya uğurlanan Aydınlıoğlu’nun bu samimi çağrısını partisinin belediye başkanlarına mı yaptığı merak ediliyor

AKP’nin bayramın ikinci günü düzenlediği aday tanıtım toplantısı oldukça sönük geçti. Toplantıda söz alan adayların hiçbiri salonu coşturamazken MKYK’ye seçilen Ali Aydınlıoğlu’nun samimi itirafları toplantıya damga vurdu. Kıyak emekliliği garantileyen Ali Aydınlıoğlu salonu dolduran çoğu belediye başkanı ve personeline ise 1 Kasım’a kadar lüks araçlara binmeme çağrısında bulundu.

LÜKS ARABALARI BİR KENARA ATACAĞIZ

Milletvekili ve MKYK Üyesi Aydınlıoğlu “Partimizin kuruluşundan itibaren nasıl hep beraber çalıştıysak inşallah 1 Kasım’da da öyle çalışacağız. Lüks arabaları bir kenara atacağız, samimi bir şekilde çalışıp girmedik yer bırakmayacağız. 14 belediyemiz, büyükşehirimiz var en önemlisi de Balıkesir’in muhafazakar demokrat insanları var. Samimiyetimizi bozmayalım yeter zafer bizimdir. Ak Partimizi daha çok sevdirelim” şeklinde konuştu.

KENDİ MERCEDES İLE UĞURLANDI

Aydınlıoğlu’nun 7 Haziran seçimlerinin ardından Ankara’ya son model aracı ile arkasından su dökülerek uğurlandığı biliniyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un 500 bin liralık lüks araca bindiği göz önüne alındığında Aydınlıoğlu’nun bu çağrıyı Uğur için mi yaptığı merak ediliyor. Öte yandan Aydınlıoğlu’nun bu çağrısının paralelinde ilk önce kendisinin lüks aracından inip halk arabası diye bilinen Woswos’a binmesi taban tarafından isteniyor.

Haber: Murat Ayaşoğlu

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.