VATANDAŞ KURBAN KESİM HİZMETİNDEN MEMNUN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

VATANDAŞ KURBAN KESİM HİZMETİNDEN MEMNUN

Bu yıl Balıkesir’de ilk defa hizmete giren Mobil Kurban Kesim merkezlerinde vatandaşlar memnun bir şekilde Kurban vazifelerini yerine getirdiler.

Altıeylül ilçesinde Gümüşçeşme  Mahallesi Pazar yeri ve Bahçelievler mahallesi Çarşamba Pazarı’nda kurulan iki ayrı Mobil Kurban Kesim Merkezi vatandaşlara hijyenik ortamda kurban kesim hizmeti verdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Mobil Kurban Kesim merkezlerinde, görevli veterinerlerin gözetiminde kurban kesimi gerçekleştirildi. Kesim yerlerinin temizliği ve bu kutsal ibadetin hijyenik ortamlarda gerçekleşmesi için Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri tüm gün tam kadro iş başı yaptı. Kesim sonrası atıkların toplanması işlemini Park ve Bahçeler ekipleri gerçekleştirirken, Zabıta ekipleri de bayram boyunca vatandaşın huzur ve güvenliği için görevdeydi.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, bayramın birinci günü Kurban Kesim Merkezlerini dolaşarak vatandaşlar ile sohbet etti. Verilen hizmetten dolayı memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar Başkan Kafaoğlu’na teşekkür etti. Altıeylül İlçesinde Kurban kesimi huşu ve huzur içinde yapılırken, vatandaşlar rahat bir Kurban Bayramı geçirdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.