BAŞKAN UYSAL YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI KUTLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAŞKAN UYSAL YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI KUTLADI

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılının başlamasıyla birlikte, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal Burhaniye’de ki tüm ilköğretim ve ortaöğretim denginde eğitim veren okullarda görev yapan öğretmenlerin ve öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılını özel bir mektup ve çiçek vererek kutladı.

Okulların; hayata birey hazırlama konusunda ki önemini vurgulayan ve eğitim öğretim kalitesini giderek arttırılması taraftarı olduğunu belirten Başkan Uysal “Eğitim alanındaki hedefimiz, büyük önder Atatürk’ün de vurguladığı gibi fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür, nesiller yetiştirmektir. Çağdaş ülkeler arasında yerimizi alabilmemiz için, araştırma, sorgulama yeteneğine sahip, bilgi üretebilen ve değerlendirebilen, bilimsel gelişmeleri takip eden öğrenciler yetiştirmek ve verdiğimiz eğitim-öğretimin kalitesini artırmak zorundayız.

Bu duygu ve düşüncelerle; değerli öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, İlköğretim Haftasının ve 2015- 2016 Eğitim- Öğretim yılının hayırlı, uğurlu ve başarılı geçmesini temenni ediyorum” cümleleri ile yeni eğitim ve öğretim yılını kutladı.

Hayat boyunca okumanın ve öğrenmenin önemini vurgulayan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal okul koridorlarına ilk defa adım atan minik öğrencilerle sohbet ederken yeni yıl kutlamaları için hazırlıklarını sürdüren öğrencilerle de hatıra fotoğrafları çekildi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.