" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

HAVRAN’DA PROTOKOL ÖRENCİLER İLE YAKAR TOP OYNADI

Eğitime verdiği destekle adından söz ettiren Havran Belediyesi 2015-2016 eğitim yılında  yine güzel bir hizmete daha imza attı. Havran  Belediyesi öğrencilere yönelik önceki yıl başlattığı  çeşitli kırtasiye malzemeleri bulunan yaklaşık bin sekiz yüz adet çantanın dağıtımını Okulların açıldığı önceki  Çamdibi İlköğretim Okulunda gerçekleştirildi.Havran Kaymakamı Yasin Öztürk,Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy,Havran İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili […]

HAVRAN’DA PROTOKOL ÖRENCİLER İLE YAKAR TOP OYNADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Eğitime verdiği destekle adından söz ettiren Havran Belediyesi 2015-2016 eğitim yılında  yine güzel bir hizmete daha imza attı. Havran  Belediyesi öğrencilere yönelik önceki yıl başlattığı  çeşitli kırtasiye malzemeleri bulunan yaklaşık bin sekiz yüz adet çantanın dağıtımını Okulların açıldığı önceki  Çamdibi İlköğretim Okulunda gerçekleştirildi.Havran Kaymakamı Yasin Öztürk,Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy,Havran İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Rasim Girgin,Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz,Belediye Meclis Üyesi Turgay Kılıç,Çamdibi İlköğretim Okul Müdürü Naci Bağlamacı katıldı.Öğrencilere Kırtasiye malzemelerini içeren çantaları dağıtan Havran Kaymakamı Yasin Öztürk,Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy öğrencilere yen eğitim öğretim döneminde başarılar diledi.Havran Kaymakamı Yasin Öztürk Belediye Başkanımız İlçemizdeki Eğitime büyük katkı sağlıyor yaz mevsiminde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ortaklaşa sürdürdükleri Okulların boya badana ve tamir işlerini tamamladılar.Geçtiğimiz Belediyemiz tarafından başlatılan öğrencilere yönelik kırtasiye desteğini bu yılda sürdürmekte hizmetlerinde dolayı Belediye Başkanımız nezdinde emek veren herkesi canı gönülden tebrik ediyorum dedi.Öğrenciler ise Belediye Başkanı Emin Ersoy’un yaptığı hizmete yüz üzerinden yüz puan veriyoruz  Başkanımız  köyümüze çok güzel bir park yaptı.Yazın Parktan dışarı çıkmadık Başkanımıza teşekkür ederiz dediler.

 

PROTOKOL ÜYELERİ ÖĞRENCİLER İLE YAKAR TOP OYNADILAR

Kaymakam Yasin Öztürk ve Belediye Başkanı Emin Ersoy çanta dağıtım sonrası okul bahçesinde öğrenciler ile birlikte yakar top oynadılar.Belediye Başkanı Emin Ersoy kısa bir açıklama yaparak şunları söyledi.

Eğitime verdiğimiz destek artarak devam edecek. Eğitime sunduğumuz desteği Havran’ın ve ülkemizin yarınlarına yapılmış bir yatırım olarak görüyoruz. Dolayısıyla Havranlı öğrencilerimize ne kadar destek versek de azdır diye düşünüyorum. Yeni başlayan eğitim yılı nedeniyle öğrencilerimize başarılar diliyorum. Havranlı öğrencilerimizin şunu bilmelerini isterim ki yönetim

olarak her zaman onların yanında yer alacağız ve eğitim namına üzerimize düşeni sonuna kadar yapacağız. Eğitim öğretim yılı başlamadan bir süre evvel okullarda tamirat tadilat işleri gerçekleştirdik, duvarlarını boyayıp, eksikliklerini giderdik.  öğrencilerimize gerekli desteği vermeye devam edecek” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.