" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KARESİ, ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

68 okulu 365 gün nefes alır hale getirmek için büyük bir yatırım atağı başlatan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve ekibi 2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılının ilk gününde de öğrenci ve öğretmenleri unutmadı. ‘Okullar Hayat Olsun’ projesi ile tatil döneminde okullarda yaptığı çevre düzenlemesi, halı saha ve basketbol sahası gibi çalışmalarla öğrencilere en büyük hediyeyi […]

KARESİ, ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

68 okulu 365 gün nefes alır hale getirmek için büyük bir yatırım atağı başlatan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve ekibi 2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılının ilk gününde de öğrenci ve öğretmenleri unutmadı.

‘Okullar Hayat Olsun’ projesi ile tatil döneminde okullarda yaptığı çevre düzenlemesi, halı saha ve basketbol sahası gibi çalışmalarla öğrencilere en büyük hediyeyi veren Karesi Belediyesi, 2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılının ilk gününde de öğrenci ve öğretmenleri unutmadı. İlçe sınırları içerisinde bulunan tüm okullara çiçek gönderen Karesi Belediyesi, öğrencilere de not defteri, kalem ve Türk Bayrağı dağıttı. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın “2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize  sağlık, mutluluk, başarı getirmesini dilerim” mesajını içeren kartları da öğretmenlere takdim eden Karesi Belediyesi’nin okullarda yaptığı çalışmalar büyük beğeni kazanırken, öğretmenler ise yeni dönemde kendilerini unutmayan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve ekibine teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.