" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA, ANKARA’DA

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Önce Türkiye” başlıklı seçim bildirgesini açıkladığı toplantıya katıldı. Başkan Saka, “Daha çok çalışarak birbirimize kenetlenerek sarayın saltanatını yıkacağız” dedi. CHP’li Edremit Belediye başkanı Kamil Saka ve CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Önce Türkiye” başlığı 1 Kasım seçimleri öncesinde seçim […]

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA, ANKARA’DA
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Önce Türkiye” başlıklı seçim bildirgesini açıkladığı toplantıya katıldı. Başkan Saka, “Daha çok çalışarak birbirimize kenetlenerek sarayın saltanatını yıkacağız” dedi.

CHP’li Edremit Belediye başkanı Kamil Saka ve CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Önce Türkiye” başlığı 1 Kasım seçimleri öncesinde seçim bildirgesini açıkladığı toplantıya katıldı. Ankara Ticaret Odası Kongre Merkezi’nde yapılan toplantıya çok sayıda milletvekili, belediye başkanı ve parti yöneticisi katıldı. Belediye Başkanı Kamil Saka, Genel başkan Yardımcıları, milletvekilleri ve belediye başkanları ile de görüşme fırsatı bulduğu toplantıda Halk TV’nin de canlı yayın konuğu olarak gündemi değerlendirdi. Başkan Saka, “CHP olarak Genel merkez yöneticilerimizden milletvekili, belediye başkanı, il, ilçe başkanı ve sade üyelerimize kadar CHP’ye gönül vermiş tüm yurttaşlarımız ile heyecan ve coşku içerisinde birbirimize kenetlenerek ve çok çalışarak sarayın saltanatını yıkacağız” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.