KÜÇÜKKÖY TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU KONSERE HAZIRLANIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KÜÇÜKKÖY TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU KONSERE HAZIRLANIYOR

Ayvalık Küçükköy Mahallesinde, Türk Sanat Müziği üzerine koro çalışma faaliyetlerini Sarımsak’lı da bulunan Alışveriş merkezinde sürdüre Küçükköy Mahallesi Türk Sanat Müziği korosu önümüzdeki günlerde vereceği konser için çalışmalarını hızlandırdı.

Bu kapsamda her hafta Pazartesi ve Perşembe günleri koro şefi Muammer Gürcanlı nezaretinde süren çalışmalara; 20’ye yakın Türk Sanat Müziği severinin katıldığı öğrenildi.

Koroda sanatçıların çalışmalarından memnun olduğunu açıklayan koro şefi Muammer Gürcanlı, “Tamamen amatör bir ruhla müzik severlerin bir araya geldiği koromuzda son zamanların sevilen eserlerine çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde vereceğimiz konser için yoğun bir çalışma içindeyiz. Türk Sanat Müziği severlerine güzel bir gece geçirtmek istiyoruz” dedi.

Şef Gürcanlı, kendilerine AVM’nin üst katındaki yeri tahsis eden Ayvalık Belediyesi adına Belediye Başkanı Rahmi Gençer’e de teşekkür etmeyi ihmal etmedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.