" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KİPA KAVŞAĞI YAPILIYOR    

Ayvalık Belediyesi Kipa Kavşağı olarak da bilinen Hitit mağazası önündeki alanda kavşak çalışmalarına başladı. Daha önce bir çok trafik kazasının meydana geldiği ve bir çok canın yandığı bölgede Ayvalık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile başlatılan kavşak yapım çalışması tamamlandığında olası trafik kazalarının önüne geçilmiş olacak. Bizzat işin başında duran Belediye […]

KİPA KAVŞAĞI YAPILIYOR    
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesi Kipa Kavşağı olarak da bilinen Hitit mağazası önündeki alanda kavşak çalışmalarına başladı.

Daha önce bir çok trafik kazasının meydana geldiği ve bir çok canın yandığı bölgede Ayvalık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile başlatılan kavşak yapım çalışması tamamlandığında olası trafik kazalarının önüne geçilmiş olacak.

Bizzat işin başında duran Belediye Başkanı Rahmi Gençer, talimatları ve yönlendirmeleriyle yapılacak kavşağın kusursuz olması için çaba harcıyor.

Kipa Kavşağının düzenleme çalışmalarının tamamlanmasını ardından yol sıcak asfalt ile kaplanacak.

Kavşak çalışmasının tamamlanmasından sonra Ayvalık Devlet Hastanesi çevresinde de Ayvalık Belediyesi tarafından peyzaj çalışması da yapılarak bölge güzelleştirilecek.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.