RESSAM ATA ALTINOK’A PLAKET 

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

RESSAM ATA ALTINOK’A PLAKET 

Ayvalık Milli Eğitim müdürü Erkan Bilen ve İstiklal ilköğretim okulu müdürü Yusuf Turan la birlikte Melas Sanat ve Tasarım atölyesinin sahibi ve Ressam olan Ata Altınoka Milli eğitime verdiği katkılardan dolayı Plaket verdiler.

Ayvalık Milli Eğitim müdürü Erkan Bilen konuşmasında şunları söyledi: “Öncelikle Ata beye teşekkür ediyorum göstermiş olduğu bu duyarlı davranışından dolayı, tabi ata beyi bizlerle buluşturan İstiklal ilkokul müdürümüz Yusuf Turana çok teşekkür ediyorum. Biz bir okuldaki çalışmaları gidip ziyaret ederken sonrasında öğrendik ki başka okullara da hayırsever olarak çalışmalar yapmış. Bu duyarlılığından dolayı çok teşekkür ediyorum. Umarım bu Ayvalıkta yaşayan ve durumu iyi olan büyüklerimizede bir örnek teşkil eder. Ayvalık Milli Eğitim Müdürü olarak bundan sonraki dönemde o usta kaleminden daha güzel çalışmalar bekliyoruz. Kendisine Şahsım ve Kurumum adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yüksel KALKAN

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.