TÜRKİYE ENGELLİLER KONFEDERASYONU BAŞKANI ÇELEBİ’DEN AYVALIK BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

TÜRKİYE ENGELLİLER KONFEDERASYONU BAŞKANI ÇELEBİ’DEN AYVALIK BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR

  1. Ayvalık Engelliler Şenliği için ilçede bulunan konfederasyon ve federasyon temsilcileri Ayvalık Belediyesini ziyaret etti.

Ayvalık Belediye Başkan Vekili Dilek Saraçoğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan tarafından konuk edilen Türkiye Engelliler Konfederasyonu Başkanı Yusuf Çelebi başkanlığındaki heyet ile Türkiye’de ki engellilerin karşılaştıkları sorunlar konuşuldu. Ayvalık Belediye Başkan Vekili Dilek Saraçoğlu, Ayvalık Belediyesi olarak her zaman engellilerin yanında bulunduklarını ve onların önlerindeki engellerin kaldırılması yönünde yapılacak her projeyi desteklediklerini anlattı. Ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan’da Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimarı ile belediyenin engellilere yönelik projelerinin bulunduğunu belirterek yakın zamanda “Engelli Koordinasyon Merkezi”nin hayata geçirileceğini söyledi. Türkiye Sakatlar (Engelliler) Konfederasyonu Başkanı Yusuf Çelebi ise Ayvalık Belediyesi’nin engelliler konusunda sürekli hassas davrandığını ve engellilere Türkiye’de en fazla değeri Ayvalık Belediyesinin verdiğini vurgulayarak başkanvekili Saraçoğlu ve başkan yardımcısı nezdinde Ayvalık Belediyesine ve Belediye Başkanı Rahmi Gençer’e teşekkür etti. Daha sonra heyete Ayvalık Belediyesi tarafından hazırlanan ve içinde Ayvalık’a özgü ürünlerle ilçenin tanıtımının yer aldığı kitapçıkların bulunduğu paketler hediye edildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.