BALIKESİR’DE PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

 BALIKESİR’DE PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Balıkesir Bölge Birliği’ne bağlı 151 birim kooperatifin faaliyetlerinin değerlendirildiği “2015 Yılı Birinci Dönem Kooperatif Faaliyetlerini Değerlendirme ve İstişare Toplantısı” Balıkesir, Bursa ve Çanakkale illerinde gerçekleştirildi.
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Balıkesir Bölge Müdürü Vedat Altın tarafından Balıkesir’de 60, Bursa’da 53 ve Çanakkale’de 38 Tarım Kredi Kooperatifi’nin 2015 yılı Temmuz ayı sonu itibari ile faaliyet ve performanslarının değerlendirilip çeşitli konularda istişarelerin yapıldığı değerlendirme toplantılarında günde 20 kooperatif tek tek incelemeye tabi tutulurken kooperatif ve Bölge Birliği yetkilileri çeşitli konularda istişarelerde bulundular. Balıkesir Bölge Müdürü Vedat Altın, değerlendirme toplantılarında her kooperatifin kredilerin kullandırılması ve geri dönüşümü, ürün değerlendirme, pazarlama, sigorta ve genel performans yönünden incelendiğini ve bir önceki yıla göre faaliyetlerin karşılaştırıldığını kaydederek, Kooperatif ve Bölge Birliği yetkililerinin yüz yüze istişarede bulunarak sorun ve çözüm önerilerini birlikte değerlendirdiklerini söyledi. Vedat Altın, “Üreticiye sunduğumuz her ürün Tarım Kredi güvencesi altındadır. Biz artık kaliteyi aştık. Bunun için üreticimize daha hızlı ve fazla hizmet götürebilmek, aynı zamanda tüm üreticilerimizi Tarım Kredi Kooperatifleri’nin imkanlarından yararlandırmak için var gücümüzle çalışmalıyız. Buna bağlı olarak da çalışmalarımızı gözden geçirmemiz, aksayan yönümüzü bularak acil önlem almamız verdiğimiz hizmet kalitesi için çok önemlidir. Her birim kooperatifimizi güçlü kılmak amacıyla ‘neredeydik, neredeyiz, nerede olmamız gerekiyor’ sorularını herkesin kendine sorması gerekir. Belirlenen hedeflerimize ulaşmamız ve bir önceki yıla göre performanslarımızı arttırmamız amacıyla var gücümüzle çalışmamız, hizmetten ödün vermememiz gerekiyor”dedi.
Balıkesir Bölge Birliği, Biga, Karacabey, İnegöl ve Çanakkale Ticaret Odaları’nın toplantı salonlarında gerçekleştirilen toplantılara Bölge Birliği Yönetmenleri de katıldılar. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.