EDREMİT ŞANTİYEYE DÖNDÜ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT ŞANTİYEYE DÖNDÜ

Edremit Belediyesi tarafından yaz sezonun sona ermesi ile birlikte başlatılan yeni çalışmalar ile ilçe adeta şantiye döndü. Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile altyapı, yol düzenleme ve parke taş döşeme çalışmaları dört bir koldan yoğun bir şekilde devam ediyor.

Edremit Belediyesi tarafından yaz sezonun sona ermesinden sonra, sonbahar mevsiminde programa alınan çalışmalar ilçenin farklı mahallelerinde start aldı. Yaz sezonunda yaşanan yoğunluğun sona ermesinden sonra çalışmaları hızlandıran Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Edremit merkez İstasyon Caddesi, Bülent Ecevit Caddesi, Zeytinli Mahallesi Ertürk Caddesi’nde çalışmalar başlarken Akçay Mahallesi Ali İleri Caddesi ve Güre Mahallesi’nde Yunus Emre Caddesi ile SSK yolunda ki yeniden düzenleme çalışmaları önümüzde ki günlerde başlayacak. Öncelikle altyapı sistemleri baştan sona yenilenecek olan caddelerde parke taş döşeme, kaldırım ve peyzaj düzenlemeleri ile eski bozuk yollar yerini pırıl pırıl ve modern caddelere bırakacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka; “Edremit’imizin marka ve modern kent olması için çıktığımız bu yolda, çalışmalarımıza hızla ve eksiksiz bir şekilde devam ediyoruz. Güzel Edremit’imizi daha modern, daha çağdaş,  daha mutlu ve huzurlu insanların yaşadığı bir kent yapabilmek için hazırladığımız projelerimizi tek tek hayata geçiriyoruz. Her alanda sorunsuz hizmet alabilen, daha yaşanılabilir bir Edremit’i birlikte inşa edebilmek için hazırlanan program dahilinde ekiplerimizin çalışmaları devam edecek” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.