SEZONA GALİBİYETLE BAŞLADIK.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

SEZONA GALİBİYETLE BAŞLADIK.

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı 2015-2016 sezonunun ilk maçında Maltepe Yalıspor ile İstanbul’da TVF 50. Yıl Spor Salonu’nda karşılaştı.Karşılaşmanın ilk setinin başından itibaren oyuna ağırlığını koyan temsilcimiz maçı set vermeden 3-0 kazanmayı başardı.Maçın ilk setini 25-10 gibi farklı bir sayı farkıyla kazanan temsilcimiz ,ikinci sette biraz zorlanmasına rağmen bu seti de tecrübeli oyuncularının oyuna ağırlığını koymasıyla beraber 25-23 önde bitirdi.Karşılaşmanın üçüncü ve son setinde rakibine üstünlüğünü iyice kabul ettiren ekibimiz seti 25-23,ligin ilk maçını da 3-0 kazanarak lige moralli girmeyi başardı.

Ayşe Kılıç’ın tecrübesi ve bu maçta Pasör Çaprazı mevkinde oynayan Pasör Darya Özbek’in etkili oyunu dikkat çekti.

Gruptaki diğer takımların sonuçları sonrasında averajla ilk haftayı zirvede kapatan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’un Voleybol Şube Sorumlusu Ömer Marmaralı “Öncelikle tüm takımlara hayırlı, sakatlıksız bir sezon dilediğini belirterek, ligin sonunda da zirvede kalmak için  hepimiz çok çalışıyoruz, daha çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız” dedi.Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ligdeki ikinci maçında İstanbul Büyükşehir Belediyespor’u ağırlayacak.Karşılaşma cumartesi günü saat 13.00’de Kurtdereli Spor Salonunda oynanacak.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.