" />
USD
3,6902
EURO
4,3436
ALTIN
151,5403

KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİ ZEYTİNLİ’DE YENİ YERİNDE FAALİYETE BAŞLADI

Körfez Emekliler Derneği, Zeytinli’de yeni yerinde açılış gerçekleştirdi. 2009 yılında kurulan Körfez Emekliler Derneği’nin başkanlığını Edremit Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Muhittin Alp sürdürüyor. GÖREVİ NERMİN AKOĞLU’NA DEVREDECEK  Muhittin Alp, “Derneğimiz 2009 yılında kurulduğunda ben ikinci başkandım. Genel sekreterlik yaptım.5 senedir de Körfez Emekliler Derneği’nin başkanlığını yürütüyorum. Aynı zamanda Edremit Kent Konseyi’nde de çalışmalara katıldığım […]

KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİ ZEYTİNLİ’DE YENİ YERİNDE FAALİYETE BAŞLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Körfez Emekliler Derneği, Zeytinli’de yeni yerinde açılış gerçekleştirdi. 2009 yılında kurulan Körfez Emekliler Derneği’nin başkanlığını Edremit Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Muhittin Alp sürdürüyor.

GÖREVİ NERMİN AKOĞLU’NA DEVREDECEK  Muhittin Alp, “Derneğimiz 2009 yılında kurulduğunda ben ikinci başkandım. Genel sekreterlik yaptım.5 senedir de Körfez Emekliler Derneği’nin başkanlığını yürütüyorum. Aynı zamanda Edremit Kent Konseyi’nde de çalışmalara katıldığım için derneğe yeterli vakti ayıramayacağımı düşündüm. Bu sebeple görevimi çok güvendiğim Nermin Akoğlu arkadaşıma devredeceğim.” dedi.

AMACIMIZ EMEKLİLERE HİZMET  Biz burada emeklilere hizmet ediyoruz. Sıkıntılarını, sorunlarını gidermeye çalışıyoruz. Fasıllar düzenliyoruz. Tiyatro, halk oyunu, resim ve fotoğrafçılık gibi etkinlikler gerçekleştiriyoruz.Nermin Akoğlu ise,  “10 senedir müzikle uğraşıyorum. Çok değerli arkadaşım Muhittin Alp Bey bana bu derneğin başkanı olmamı teklif etti. Ben de büyük bir onurla kabul ettim.” dedi.

BAŞARIYI YÜKSELTECEĞİM  Elimden geldiği kadar başarıyı yükseltmeye çalışacağım. Çalışmalarda Türk Halk Müziği’nin devamı olarak,Türk Sanat Müziği’ni de istiyoruz. Faaliyetlerimizi duyuracağız. Geziler tertiplemek istiyoruz.

Yüksel  KALKAN

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.