" />
USD
3,6787
EURO
4,3340
ALTIN
151,6341

BU ÇUKUR NE ZAMAN KAPANACAK?

  Edremit Gümrük mahallesinde Ülkü tepe çıkış yolu kenarında BASKİ’nin 20 ün önce açtığı çukurun vatandaşın ısrarlı müracaatlarına rağmen hala kapatılmaması vatandaşı çileden çıkarıyor. Vatandaşlar bu çukurun kapatılması için illaki bir kaza mı olası gerekiyor, illaki çukura birilerinin düşmesi mi gerekiyor diye tepkilerini dile getiriyorlar.  Çukurun kapatılmamasının yanında etrafına emniyet şeridinin dahi çekilmemesi dikkatlerden kaçmıyor. […]

BU ÇUKUR NE ZAMAN KAPANACAK?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Gümrük mahallesinde Ülkü tepe çıkış yolu kenarında BASKİ’nin 20 ün önce açtığı çukurun vatandaşın ısrarlı müracaatlarına rağmen hala kapatılmaması vatandaşı çileden çıkarıyor.

Vatandaşlar bu çukurun kapatılması için illaki bir kaza mı olası gerekiyor, illaki çukura birilerinin düşmesi mi gerekiyor diye tepkilerini dile getiriyorlar.  Çukurun kapatılmamasının yanında etrafına emniyet şeridinin dahi çekilmemesi dikkatlerden kaçmıyor.

BASKİ’ye vatandaşın tepkisi bununla kalmıyor. Güre ve Altınoluk mahallelerinin şebeke suyunun kalitesizliği de ayrı bir şikâyet konusu. Şebeke suyundan içilen suyun bazı vatandaşları ishal ettiği iddiaları dilden dile dolaşıyor.

 

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.