BU ÇUKUR NE ZAMAN KAPANACAK?

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BU ÇUKUR NE ZAMAN KAPANACAK?

 

Edremit Gümrük mahallesinde Ülkü tepe çıkış yolu kenarında BASKİ’nin 20 ün önce açtığı çukurun vatandaşın ısrarlı müracaatlarına rağmen hala kapatılmaması vatandaşı çileden çıkarıyor.

Vatandaşlar bu çukurun kapatılması için illaki bir kaza mı olası gerekiyor, illaki çukura birilerinin düşmesi mi gerekiyor diye tepkilerini dile getiriyorlar.  Çukurun kapatılmamasının yanında etrafına emniyet şeridinin dahi çekilmemesi dikkatlerden kaçmıyor.

BASKİ’ye vatandaşın tepkisi bununla kalmıyor. Güre ve Altınoluk mahallelerinin şebeke suyunun kalitesizliği de ayrı bir şikâyet konusu. Şebeke suyundan içilen suyun bazı vatandaşları ishal ettiği iddiaları dilden dile dolaşıyor.

 

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.