" />
USD
3,6639
EURO
4,3339
ALTIN
151,4064

HAZİRAN MECLİSLERİ ANKARA’DA MİTİNGTE BULUŞUYOR

Birleşik haziran hareketi ülke genelinde oluşturduğu Haziran meclisleri olarak 10 Ekim Cumartesi günü Ankara’da miting düzenliyor. Mitinge Ayvalık, Burhaniye ve Edremit ilçelerindeki haziran meclisleri oluşumlarında yer alan çok sayıda vatandaşın katılacağı öğrenildi. Gazetemize açıklamalarda bulunan Edremit Haziran Meclisi yürütme kurulu üyesi Ömür İlgör,  Faşizme, Savaşa ve saray düzenine karşı sesimizi yükseltmek için Ankara’da olacaklarını söyledi. […]

HAZİRAN MECLİSLERİ ANKARA’DA MİTİNGTE BULUŞUYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Birleşik haziran hareketi ülke genelinde oluşturduğu Haziran meclisleri olarak 10 Ekim Cumartesi günü Ankara’da miting düzenliyor.

Mitinge Ayvalık, Burhaniye ve Edremit ilçelerindeki haziran meclisleri oluşumlarında yer alan çok sayıda vatandaşın katılacağı öğrenildi.

Gazetemize açıklamalarda bulunan Edremit Haziran Meclisi yürütme kurulu üyesi Ömür İlgör,  Faşizme, Savaşa ve saray düzenine karşı sesimizi yükseltmek için Ankara’da olacaklarını söyledi. İlgör açıklamasını söyle sürdürdü;”Fazla söze gerek yok! Hepimiz olan bitenin farkındayız. Şimdi gençlerimiz bir bir ölüyorsa, bunun baş sorumlusu ‘Ya 400 vekil ya kaos’ diyenlerdir. Seçim sonuçları savaşla yok sayıldı, anayasanın fiilen değiştiği ilan edildi. Silahların, ölümlerin gölgesinde ülkemiz felakete sürükleniyor. Faşizme, karanlık gidişata karşı silahları susturmak, AKP’yi ve savaşı durdurmak için SESİMİZİ BİRLEŞTİRİYORUZ.
Teslim olmayanlar, diz çökmeyenler, savaşa ve ölümlere ARTIK YETER diyenler, birlikte yaşamı ve kardeşliği savunanlar faşizmi ve gericiliği yenmek için 10 Ekim’de Ankara’da buluşuyoruz.
2013 Haziran’ın da bunu yaptık. Birleşirsek zalimlerin nasıl çaresiz kaldığını gördük. Şimdi mahallemizde, sokağımızda, üniversitemizde, iş yerimizde ve her yerde yine birlik olmanın, HAZİRAN meclislerinde birleşmenin zamanıdır.
AKP’nin karanlığına karşı, kardeşliğin, eşitliğin, özgürlüğün, laikliğin, bağımsızlığın ülkesini… HAZİRAN TÜRKİYESİNİ kurmak için BİRLEŞELİM.
Haydi! 10 Ekim’de ANKARA’DA buluşalım.”

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.