" />
USD
3,6747
EURO
4,3194
ALTIN
151,8308

KADIKÖY’DE KAVŞAK DÜZENLEMESİ

Edremit Belediyesi ve Karayolları Müdürlüğü işbirliğinde ilçe sınırları içerisinde yer alan İzmir-Çanakkale E-87 Karayolu’nun orta refüjleri Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından düzenleniyor. Bu kapsamda Edremit otogar kavşağı ve Kadıköy kavşağı düzenlemeleri bitirildi. Edremit sınırları içerisinden geçen karayolları orta refüjleri Belediye ve Karayolları Müdürlüğü işbirliğinde düzenleniyor. Edremit’in Bostancı Mahallesi’nde ki Burhaniye ilçe sınırından başlayarak Narlı Mahallesi’nde […]

KADIKÖY’DE KAVŞAK DÜZENLEMESİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi ve Karayolları Müdürlüğü işbirliğinde ilçe sınırları içerisinde yer alan İzmir-Çanakkale E-87 Karayolu’nun orta refüjleri Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından düzenleniyor. Bu kapsamda Edremit otogar kavşağı ve Kadıköy kavşağı düzenlemeleri bitirildi.

Edremit sınırları içerisinden geçen karayolları orta refüjleri Belediye ve Karayolları Müdürlüğü işbirliğinde düzenleniyor. Edremit’in Bostancı Mahallesi’nde ki Burhaniye ilçe sınırından başlayarak Narlı Mahallesi’nde ki Çanakkale sınırına kadar uzanan İzmir-Çanakkale E-87 Karayolu orta refüjleri ve kavşaklarında Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından peyzaj düzenlemeleri yapılıyor. Öncelikle artezyen kuyuları açılarak otomatik sulama sistemleri kurulan Edremit otogar ve Kadıköy kavşaklarında peyzaj düzenlemeleri yapılarak bölgenin iklimine uygun bitki ve çim ekimleri ile yeşillendirmeler yapıldı. Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Çanakkale sınırına kadar bulunan kavşaklarda düzenlemeler yapılacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, her gün yüzlerce araç ve binlerce vatandaşın kullandığı kavşak ve refüjlerin ilçenin vitrini olduğunu belirterek, Karayolları Müdürlüğü ile yapılan işbirliği kapsamında ilçede ki tüm kavşakların düzenleneceğini söyledi. Başkan Saka, otomatik sulama sistemi ile önemli bir tasarruf sağlandığını da belirterek  “Mevcut kavşak düzenlemelerinin yanı sıra Endüstri Meslek Lisesi kavşağında ki anıt ve çevre düzenlemesinden başlayıp Devlet Hastanesi’ne kadar uzanan karayolu kenarı için hazırladığımız yeşil alan projelerinin kısa süre içerisinde uygulamaya sokacağız” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.