" />
USD
3,6873
EURO
4,3402
ALTIN
151,3331

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA, KENT EXPO FUARI’NDA..

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, İzmir’de düzenlenen Kent Expo 2015 3. Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı ile 3. Uluslararası Su Kongresi’ne katıldı. Kent ihtiyaçlarına yönelik pek çok yeniliği aynı çatı altında buluşturan fuarın açılışına İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve çok ayıda belediye başkanı katıldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev […]

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA, KENT EXPO FUARI’NDA..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, İzmir’de düzenlenen Kent Expo 2015 3. Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı ile 3. Uluslararası Su Kongresi’ne katıldı. Kent ihtiyaçlarına yönelik pek çok yeniliği aynı çatı altında buluşturan fuarın açılışına İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve çok ayıda belediye başkanı katıldı.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde 8-11 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Kent Expo 2015 3. Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı’na katıldı. Fuar İzmir’in C Salonu’nda gerçekleştirilen fuarın açılışına ev sahibi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun yanı sıra milletvekilleri, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda belediye başkanı katıldı. Yerli ve yabancı sektör temsilcileriyle yerel yönetimleri bir araya getiren fuarda, kent ihtiyaçları konusunda kentin ve kentlinin yaşamını kolaylaştıracak ürün ve hizmetler 3 gün boyunca tanıtılacak. Bu yıl ana teması “Su ve Atık Yönetimi” olarak belirlenen Kent Expo Fuarı’nda eş zamanlı olarak 3. Uluslararası Sürdürülebilir Su Yönetimi Kongresi gerçekleştiriliyor. Fuarın açılışında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, teknolojik yeni iş makineleri ve cihazların belediyelerin hizmet kalitesi ve hızını artıracağını söyledi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, fuar ve kongre açılışında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, başta olmak üzere birçok belediye başkanı ile görüş alış verişinde bulundu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.