ETO’DAN E-MUHASEBE SEMİNERİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ETO’DAN E-MUHASEBE SEMİNERİ

Edremit Ticaret Odası, Balıkesir SMMMO Edremit temsilciliği ve TÜRMOB Luca Proje Departmanı iş birliği ile E-fatura, E-Defter, E-Arşiv, Kayıt Saklama, Entegrasyon ve Arşivleme işlemleri ile ilgili eğitim semineri düzenlendi.

 

Edremit Ticaret Odası Meclis salonunda gerçekleştirilen eğitim seminerine ETO üyeleri yanı sıra Edremit’te görev yapan çok sayıda muhasebe elemanı katıldı.  Seminerde Balıkesir SMMMO oda başkanı Metin Yalçın ve Balıkesir SMMMO Edremit temsilcisi Hüseyin Yılmaz’ında hazır bulundu. Seminer Balıkesir SMMMO Edremit temsilcisi Hüseyin Yılmaz ve Oda Başkanı Metin Yalçın’ın konuşması ile başladı.

 

Luca Eğitim, Satış ve pazarlama sorumlusu Gülşah Taş ve GİB Entegratörü İşnet’in Satış Yöneticisi Enis Buğra Özkulu sunum gerçekleştirdiler.

Oda Başkanının Konuşması ve sunumların ardından soru ve cevap bölümünde uygulamada yaşanılan sorunlar dile getirilerek çözüm yolları anlatıldı.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.