" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ETO’DAN E-MUHASEBE SEMİNERİ

Edremit Ticaret Odası, Balıkesir SMMMO Edremit temsilciliği ve TÜRMOB Luca Proje Departmanı iş birliği ile E-fatura, E-Defter, E-Arşiv, Kayıt Saklama, Entegrasyon ve Arşivleme işlemleri ile ilgili eğitim semineri düzenlendi.   Edremit Ticaret Odası Meclis salonunda gerçekleştirilen eğitim seminerine ETO üyeleri yanı sıra Edremit’te görev yapan çok sayıda muhasebe elemanı katıldı.  Seminerde Balıkesir SMMMO oda başkanı […]

ETO’DAN E-MUHASEBE SEMİNERİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Ticaret Odası, Balıkesir SMMMO Edremit temsilciliği ve TÜRMOB Luca Proje Departmanı iş birliği ile E-fatura, E-Defter, E-Arşiv, Kayıt Saklama, Entegrasyon ve Arşivleme işlemleri ile ilgili eğitim semineri düzenlendi.

 

Edremit Ticaret Odası Meclis salonunda gerçekleştirilen eğitim seminerine ETO üyeleri yanı sıra Edremit’te görev yapan çok sayıda muhasebe elemanı katıldı.  Seminerde Balıkesir SMMMO oda başkanı Metin Yalçın ve Balıkesir SMMMO Edremit temsilcisi Hüseyin Yılmaz’ında hazır bulundu. Seminer Balıkesir SMMMO Edremit temsilcisi Hüseyin Yılmaz ve Oda Başkanı Metin Yalçın’ın konuşması ile başladı.

 

Luca Eğitim, Satış ve pazarlama sorumlusu Gülşah Taş ve GİB Entegratörü İşnet’in Satış Yöneticisi Enis Buğra Özkulu sunum gerçekleştirdiler.

Oda Başkanının Konuşması ve sunumların ardından soru ve cevap bölümünde uygulamada yaşanılan sorunlar dile getirilerek çözüm yolları anlatıldı.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.