ALÇEV KÖRFEZİN GURURU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ALÇEV KÖRFEZİN GURURU

ALÇEV yenilenen fiziki yapısı ve güçlendirilen kadrosu ile çağdaş eğitimin körfezdeki gururu oldu.

Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı ilköğretim okulu (ALÇEV) fiziki yapısını yenileyim kadrosunu güçlendirerek eğitim yılına başladı.

Vakıf başkanı Mahmut Öztürk yaptığı açıklamada; “Hedefimizin sınavla öğrenci almak, bu hedefi gerçekleştirmek için kadromuzu 15 kişilik yeni personelle güçlendirdik. Okulumuzun yeni bir bahçe düzeni ve çimlendirme işlemlerini tamamladık. Laboratuarları son teknolojiye göre yeniledik. Eğitimin aksamaması için okulumuzda yedek personel bulunduruyoruz.

Bu yıl yaptığımız 105 Yeni kayıt öğrenci sayımız toplamda 275 öğrenciye ulaştı.  Kayıtları sınırlandırmak zorunda kaldık. Halkımızdan gelen bu taleplerden son derece memnun ve mutlu olduğumuzu, Eğitimin çağdaş yüzü olarak, önümüzdeki yıl okulları tarayarak başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencileri de burslu olarak okutacağımızı ifade etmek isterim. Çağdaş Eğitim Vakfının asıl amacı budur. Gelirimizin tamamını eğitime yatırmaktayız” dedi.

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.