“UMMADIĞIMIZ HİZMETLER OLUYOR”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

“UMMADIĞIMIZ HİZMETLER OLUYOR”

Kabaklı Mahallesi Muhtarı Dünyamil Atik Altıeylül Belediyesi’nin yaptığı icraatları aktardı:

Kabaklı Mahallesi Muhtarı Dünyamil Atik Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na övgüler yağdırdı. Başkan Zekai Kafaoğlu mahallede yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Muhtar Atik de Başkan Kafaoğlu’na teşekkür etti. Belediyeye bağlı ekipler mahalle içerisinde çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.

Muhtar Atik “Başkanımızın ne kadar çalışkan ve doğru bir insan olduğunu her zaman söyledik. Hizmetler hızla devam ediyor. Kabaklı gibi bütün mahallelerde ekipler hızlı bir şekilde sürüyor. Çok memnunuz, çok mutluyuz. Hizmetler ummadığımız şekilde oluyor. Başkanım şevkle, aşkla çalışmasını sürdürüyor” dedi.

Başkan Zekai Kafaoğlu da “Mahalle yollarına 8.500 tonun üzerinde stabil malzeme döküldü. Kilit parke taşı çalışmalarının alt yapısı hazırlanıyor. Kabaklı Mahallesinde çocuk oyun bahçesi yaptık, fitness aletleri koyduk. Mahallenin girişine 70 metre istinat duvarı örüldü. Bank ihtiyacı vardı onu gönderdik. Kuran kursu ve sağlık evini güzelleştireceğiz. Hedefimizi insanları mutlu etmek.  Gençlerin de futbol oynayacağı saha yapacağız” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.