ETO’DAN ZEYTİNCİLİK EĞİTİMİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ETO’DAN ZEYTİNCİLİK EĞİTİMİ

Zeytin Üretme Teknikleri, Zeytinyağı Üretme Teknikleri, Zeytin Sineği ile Mücadele, Zeytin karasuyuna çözüm, deniz kirliliğinin önlenmesi ve Kazdağları’nın doğal yapısının korunması konularında eğitim ve seminer düzenlendi.

Odamız tarafından zeytin işi ile iştigal eden üyelerimize 05/10/2015- 10/10/2015 tarihleri arasında Edremit Meslek Yüksek Okulu Öğr.Gör.Mücahit Kıvrak, Yard.Doç.Dr.Gonca Sakin ve Öğr. Gör. Tuba Öncül tarafından odamız toplantı salonunda Zeytin Üretme Teknikleri, Zeytinyağı Üretme Teknikleri, Zeytin Sineği ile Mücadele, Zeytin karasuyuna çözüm, deniz kirliliğinin önlenmesi ve Kazdağları’nın doğal yapısının korunması konularında eğitim ve seminer düzenlenmiş olup; katılımcı üyelerimizin soruları cevaplanarak zeytin ve zeytinyağı üreticilerimiz için son derece faydalı bir eğitim gerçekleştirildi.

 

Değerli Basın Mensupları Üstteki metni ekteki fotolar ile birlikte gazetenizde haber olarak yayınlamanızı rica ederiz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.