MERHABA BEBEK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

MERHABA BEBEK

Karesi, 1372 bebeğe “merhaba bebek” dedi

Karesi Belediyesi, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un başlattığı “Hoşgeldin Bebek” projesi kapsamında bu zamana kadar 1372 bebeğe “merhaba bebek” diyerek hediye paketlerini teslim etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un başlattığı dev proje ile ailelerin mutluluklarına ortak olan Karesi Belediyesi ekipleri, ailelere hem Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un hem de Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın da selamlarını iletiyor. Vatandaşlar tarafından memnuniyet ve beğeniyle karşılanan proje kapsamında dağıtılan hediye paketlerinin içerisinde ise kız ve erkek bebekler için yelek, altlık, eldiven, ateş ölçer, tırnak makası, bornoz takımı, anne ve aile için eğitici kitapçıklar ile Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un imzalı mesajı yer alıyor. Büyükşehir Belediyesi bu proje ile 12 bebek ve aileleri dahil olmak üzere yılda ortalama 60 bin kişiye doğrudan ulaşıyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.