" />
USD
3,6759
EURO
4,3203
ALTIN
151,9285

SAHİL GÜVENLİK PERSONELİ HALKIN TAKTİRİNİ KAZANIYOR

Küçükkuyu’da görev yapan Sahil Güvenlik personeli her gün Yunanistan’ın Midilli Adasına geçmek isteyen onlarca kaçak göçmenin toplandığı Sahil Güvenlik Rıhtımında işlemlerinin yapılmasını bekleyen kaçak göçmenlere karşı insancıl tavrı ile özverili ve fedakarca çalışmaları vatandaşların taktirini kazanıyor. Sonbahar Mevsimine girmiş olmamız nedeniyle kaçma teşebbüslerinde zor anlar yaşayıp rahatsızlaşan veya ıslanan göçmenlere yardım eli Sahil Güvenlik Ekiplerinden geliyor.Bazen […]

SAHİL GÜVENLİK PERSONELİ HALKIN TAKTİRİNİ KAZANIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Küçükkuyu’da görev yapan Sahil Güvenlik personeli her gün Yunanistan’ın Midilli Adasına geçmek isteyen onlarca kaçak göçmenin toplandığı Sahil Güvenlik Rıhtımında işlemlerinin yapılmasını bekleyen kaçak göçmenlere karşı insancıl tavrı ile özverili ve fedakarca çalışmaları vatandaşların taktirini kazanıyor.

Sonbahar Mevsimine girmiş olmamız nedeniyle kaçma teşebbüslerinde zor anlar yaşayıp rahatsızlaşan veya ıslanan göçmenlere yardım eli Sahil Güvenlik Ekiplerinden geliyor.Bazen kendi maaşlarından fedakarlık yapıp giysi ve yiyecek alarak göçmenlere ikram etmeleri özellikle Çocuk ve Kadın göçmenlere itina gösterip huzurlu olmalarını sağlamaya çalışmaları, olaya tanık olan vatandaşların taktirini kazanıyor. Önceki gün yine açık denizde yakalanıp Küçükkuyu’ya getirilen Suriyeli ve Afgan Göçmenlere Personelin yardım eli yine  uzandı. Kendilerine yiyecek ve Giysi verilen Göçmenler bu durumdan çok memnun olduklarını ifade ettiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.