BAŞKAN SAKA, ALÇEV’İ ZİYARET ETTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAŞKAN SAKA, ALÇEV’İ ZİYARET ETTİ

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit İlçesi Altınoluk Mahallesi’nde eğitim alanında faaliyet gösteren Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı’nı (ALÇEV) ziyaret etti. Sürdürülen eğitim çalışmalarıyla ilgili Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı Başkanı Mahmut Öztürk’ten bilgi alan Başkan Saka, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek kuruma başarılar diledi.

Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde faaliyetlerini devam ettiren Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı’nı (ALÇEV) ziyaret eden Başkan Saka, ALÇEV Başkanı Mahmut Öztürk’ten sürdürülen eğitim çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Eğitim alanında karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığını ziyarette, ALÇEV Başkanı Mahmut Öztürk vakıf olarak ilkokul başta olmak üzere, çeşitli alanlarda hizmet verdiklerini ifade etti. ALÇEV Başkanı Öztürk, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya eğitim konusunda yaptığı katkılar ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Eğitim’de önemli atılımlar ve ilerlemeler kaydederek öğrenciler ve gençler üzerinde büyük etkisi ve emeği olan Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı’na teşekkür ediyorum. Başkan Mahmut Öztürk’ün bu konudaki çabalarını biliyor ve takdir ediyorum. Eğitimde her atılan adım bizler için çok önemli, eğitime yapılacak en ufak katkının destekçisiyiz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.