" />
USD
3,7059
EURO
4,3615
ALTIN
152,8424

BAŞKAN YILMAZ’DAN KIRSAL MESAİSİ

Hafta sonu mesaisini kırsal mahallelerde yapan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Pazar gününe Köteyli Mahallesi’nde başladı.   Tüm günü kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir arada geçiren Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Toybelen Muhtarı Sefai Zengin’in vefat eden babası Hüseyin Zengin’in cenaze namazına da katıldı. Vatandaşlarla çay içip sohbet eden Yılmaz, Toybelen’de Hüseyin Zengin’i son yolculuğuna uğurlayan […]

BAŞKAN YILMAZ’DAN KIRSAL MESAİSİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Hafta sonu mesaisini kırsal mahallelerde yapan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Pazar gününe Köteyli Mahallesi’nde başladı.

 

Tüm günü kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir arada geçiren Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Toybelen Muhtarı Sefai Zengin’in vefat eden babası Hüseyin Zengin’in cenaze namazına da katıldı. Vatandaşlarla çay içip sohbet eden Yılmaz, Toybelen’de Hüseyin Zengin’i son yolculuğuna uğurlayan ailesini yalnız bırakmadı.

Başkan Yılmaz, Toybelen Mahallesi’nin ardından Yenikavak Mahallesi’ne geçti. Mahalle sakinlerinin talep ve beklentilerini dinleyen, belediyenin hizmetleri hakkında bilgi veren Yılmaz, kırsal mahalledeki vatandaşlarla bir araya gelmenin önemine vurgu yaparak, “Acısıyla, tatlısıyla her gününüzde yanınızda olmak için gayret ediyoruz” dedi. Başkan Yılmaz, Yenikavak Mahallesi’nde vefat eden Hızır Yetişir’in de cenaze namazını kıldı, ailesinin acısını paylaştı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.