" />
USD
3,6728
EURO
4,3165
ALTIN
151,7476

BAŞKAN GENÇER VE KAYMAKAM NAZLI DOSTLUK MAÇINDA OYNADI

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ve Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı’nın da aralarında bulunduğu iki takım Hüsnü Uğural Stadyumunda karşılaştı. Bir takımın kaptanlığını Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, rakip takımın kaptanlığında Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı üstlendi. Ayvalık  Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü öncülüğünde Balıkesir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunca bu yıl 3. Amatör Spor […]

BAŞKAN GENÇER VE KAYMAKAM NAZLI DOSTLUK MAÇINDA OYNADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ve Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı’nın da aralarında bulunduğu iki takım Hüsnü Uğural Stadyumunda karşılaştı.

Bir takımın kaptanlığını Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, rakip takımın kaptanlığında Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı üstlendi.

Ayvalık  Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü öncülüğünde Balıkesir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunca bu yıl 3. Amatör Spor Haftası programı kapsamında düzenlenen vateranlar dostluk karşılaşması renkli görüntülere sahne oldu.

Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı’nın kaptanlığını üstlendiği Ayvalık Vateranlar Karması takımı ile Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in takım kaptanlığını üstlendiği Altınova-Küçükköy ve Cunda Adası Vateranlar Karması takımının Hüsnü Uğural Stadyumu’nda gerçekleştirdikleri mücadele adeta nefes kesti.

Karşılaşmada Kaymakam Nazlı ve Belediye Başkanı Gençer’in dışında bölgenin unutulmaz efsanevi futbolcuları da forma giydi.

Altınova-Küçükköy ve Cunda Adası Vateranlar Karması takımı sahaya; Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in yanı sıra Cumhur (Fatih), Cemil, İlhan (Mesut), Ferit (Atmaca), Sait (Hüsnü), Mustafa, Ercüment (Hüseyin), Öznur (Aydoğan), Fahri (Özkan) onbiriyle çıkarken, Ayvalık Vateranlar Karması takımı ise; Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı’nın yanı sıra Mehmet, Güngör, Rıza (Mesut), Hüdai (Ali), Hasan (Süreyya), Raci (Murat), Hüseyin, İsmail, Ali İhsan, Cengiz ve Murat isimleriyle karşılık verdi.

Ayvalık’ın tanınmış futbol adamlarından Mustafa Gürbüz’ün başarılı yönetimi ile gerçekleşen karlılaşmanın 9. dakikasında; Öznur’un şık golüyle Altınova-Küçükköy ve Cunda Adası Vateranlar Karması 1-0 öne geçti.

Mücadelenin 35. dakikasında Hüsnü’nün sert vuruşuyla Altınova-Küçükköy ve Cunda Adası Vateranlar Karması skoru 2-0 yaparken, mücadelenin 40. dakikasında Ayvalık Vateranlar Karması tarafından kazanılan penaltı vuruşunu Kaymakam Namık Kemal Nazlı kullandı.

Kaymakam Nazlı’nın akıllı vuruşu ile top ağlarla kucaklaşınca skor 2-1 oldu.

Karşılaşmanın 4. dakikasında Kaymakam Namık Kemal Nazlı’nın vuruşu Altınova-Küçükköy ve Cunda Adası Vateranlar Karması takımı kalesinin yan direğinde patladı.

Mücadelenin 58. dakikasında Altınova-Küçükköy ve Cunda Adası Vateranlar Karması oyuncusu Mesut’un attığı gol ile skorda 2-2’lik eşitlik sağlandı.

Karşılaşmanın sonlarına doğru Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in sert vuruşu kale direğinin hemen yanında maçı takip eden Doğan Haber Ajansı’nın ihtiyar delikanlı muhabiri Tuncel Yılmaz’dan döndü.

Bu golle 30’ar dakikalık iki devreden oluşan karşılaşma 2-2 berabere ve dostça sona erdi.

Karşılaşmayı; Ayvalık Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Cem Hamzaoğlu ve Balıkesir ASKF Körfez Temsilcisi Cemal Erhanoğlu birlikte izledi.

Dostça biten dostluk maçı sonrasında her iki takımın oyuncularına İlçe Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Cem Hamzaoğlu tarafından bir tepsi baklava ikram edildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.