" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CHP SÖYLEDİKLERİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEK KADROLARA SAHİP TEK PARTİ

Seçim çalışmalarını Bandırma’da sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayı Fikret ŞAHİN, 7 Haziran seçim bildirgemiz diğer partiler tarafından örnek alındı, bu defa da aynısı oldu. Bu bizim ne kadar doğru yolda olduğumuzun göstergesidir dedi. CHP’nin seçim bildirgesinin diğer partiler tarafından örnek alınmasının kendileri açısından gurur verici olduğunu belirten Şahin, bunun aynı zamanda milletimizin de yararına […]

CHP SÖYLEDİKLERİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEK KADROLARA SAHİP TEK PARTİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Seçim çalışmalarını Bandırma’da sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayı Fikret ŞAHİN, 7 Haziran seçim bildirgemiz diğer partiler tarafından örnek alındı, bu defa da aynısı oldu. Bu bizim ne kadar doğru yolda olduğumuzun göstergesidir dedi.

CHP’nin seçim bildirgesinin diğer partiler tarafından örnek alınmasının kendileri açısından gurur verici olduğunu belirten Şahin, bunun aynı zamanda milletimizin de yararına olduğunu belirtti. CHP’nin seçim bildirgesindeki önerileri almanın yeterli olamayacağını aynı zamanda bunları gerçekleştirecek kadrolara da sahip olunması gerektiğini söyleyen Fikret Şahin, vatandaşa sunulan vaatleri gerçekleştirecek kadroların sadece Cumhuriyet Halk Partisi bünyesinde olduğunu iddia etti. Eğer İktidar partisi içinde bu vaatleri gerçekleştirecek kadrolar varsa neden şimdiye kadar bunları gerçekleştirmediler diye soran Şahin, bunun da yeterli kadrolara sahip tek partinin CHP olduğunun ispatı olduğunu söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak söylediklerimizi yapacak kadrolara da sahibiz, diğer partilerin söyledikleri vaatleri yapacak kadroları maalesef yok, dedi.

Bakınız ülke halen darbe anayasası ile yönetiliyor, terör tekrar can almaya başladı, ekonomi, adalet ve eğitimin yapısal sorunları devam ediyor.

Türkiye’nin 7 Haziran seçimleri sonrası kronikleşmiş sorunlarını çözebilecek geniş tabanlı bir hükümet kurma fırsatı maalesef bizim tüm uzlaşmacı ve yapıcı yaklaşımımıza rağmen kaçırılmıştır.

1 Kasım seçimleri sonrasında da aynı olumlu tavırla hareket edeceklerini belirten Şahin, biz önce partim, önce ben demiyoruz “ÖNCE TÜRKİYE” diyoruz ve bu ilkeyle seçim öncesi çalışmalarımızı seçim sonrasına da taşımayı düşünüyoruz.

Türkiye hepimizin ve hepimiz çocuklarımızın aydınlık geleceklerini Anadolu topraklarında arıyoruz o nedenle ülkemizde uzlaşıyla çözemeyeceğimiz hiçbir sorunumuz yoktur. Yeter ki birbirimizle konuşabilelim, birbirimizi anlayabilelim, dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.