KAFAOĞLU KIRSALI MESKEN TUTTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KAFAOĞLU KIRSALI MESKEN TUTTU

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Eray, Belediye Meclis Üyeleri Fikrettin Kocaman, Bekir Yurttekin ile birlikte kırsal mahallerdeki ziyaretlerine devam ediyor.  Başkan Kafaoğlu kırsalda mahalle hayrına katıldı, büyüklerin ellerini öptü, çocuklara oyuncak verdi,  çalışmaları yerinde inceledi, muhtar ve vatandaşlarla görüştü, kuzu sevdi.

İlk durak Sarıalan’dı. Mahalle hayrına katılan Kafaoğlu vatandaşlarla biraya geldi, daha sonra mahalledeki çalışmaları yerinde inceledi. Dallımandıra’da mahalle sakinleri ile toplu resim çektiren Başkan Kafaoğlu ardından Aliağa ve Dereköy’e geçti burada da belediyenin çalışmaları ve faaliyetlerini inceledi.

Ortamandıra’da halkla buluşan ve ardından Aynaoğlu’na geçen Kafaoğlu burada yeni doğan kuzuları sevdi. Çalışmalarına Yeşilyurt, Küpeler, Kutludüğün, Meryemdere ve Kuyualan ile sürdüren Kafaoğlu son olarak Bahçedere ve Kavakbaşı’nı ziyaret etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.