EDREMİT’İN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Edremit’in merkezinde bulunan Hürriyet Caddesi’nde çiçeklendirme çalışmaları başladı. Edremit’te kentin birçok noktasında çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor.  Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalara hız verildi. Edremit merkezde bulunan Hürriyet Caddesi’nde de refüjlere mevsime uygun çiçekler ekiliyor. Bu uygulama ile […]

EDREMİT’İN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Edremit’in merkezinde bulunan Hürriyet Caddesi’nde çiçeklendirme çalışmaları başladı.

Edremit’te kentin birçok noktasında çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor.  Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalara hız verildi. Edremit merkezde bulunan Hürriyet Caddesi’nde de refüjlere mevsime uygun çiçekler ekiliyor. Bu uygulama ile vatandaşların uğrak yeri olan noktalar çiçek ve bitki ekimi yapılarak,  gerekli peyzaj düzenlemeleri ile renklenecek. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile Edremit’in önemli noktalarında hayata geçirilen çalışmalar ile yeşil alanların bölgede artışı hedefleniyor. Yaz aylarında ekilen bitkiler kış mevsimine uygun olanlarla değiştirilerek halkın hizmetine sunuluyor. Yeşil alan çalışmaları ve peyzaj düzenlemeleriyle Edremit’in çehresinin değişeceğini belirten Belediye Başkanı Kamil Saka, “Ekiplerimizle birlikte planladığımız çalışmaları tek tek hayata geçiriyoruz. Edremit’e yaptığımız her hizmetin birbirine uyumlu olması için titizlikle hareket ediyoruz. Yaptığımız her kentsel çalışmanın yanında, gerekli peyzaj düzenlemeleriyle Edremit’in çeşitli noktalarında yeşili ve yeşil alanı çoğaltmayı sürdürüyoruz. Şehrin betonarme çizgisinden uzaklaşması için, diktiğimiz ağaçlar ve çiçekler ile birlikte gri değil, rengarenk bir Edremit’i inşa ediyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.