Hizmet etmenin keyfini yaşıyoruz

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

Hizmet etmenin keyfini yaşıyoruz

Gece geç saatlere kadar Karesi’de hayata geçirmeyi planladığı proje ve çalışmalarla ilgili belediyede mesai yapan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, gündüz de sahaya inerek devam eden çalışmaları yerinde görüp, incelemelerde bulunuyor.

İncelemeler sırasında güzergah üzerinde çeşitli konularda gördüğü eksikliklerin giderilmesi için talimatlar veren Başkan Yılmaz, kendisine ilgi gösteren vatandaşlarla da sohbet ederek, talep ve önerilerini dinliyor.

Belediyeciliğin dua alma sanatı olduğunu, bu doğrultuda ‘insan odaklı’ çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini ifade eden Başkan Yücel Yılmaz, “Biz, halka hizmet etmenin, dua almanın keyfini yaşıyoruz. İlçenin her noktasında hizmet üretmeye devam ediyoruz. Çalışmayı ve halka hizmet etmeyi ibadet sayıyoruz” dedi.

Kente vizyon kazandıracak projeleri hayata geçirmek için gece gündüz mesai yaptıklarını söyleyen Başkan Yücel Yılmaz, “Biz tüm Karesi’yi bir bütün olarak planlayıp hizmetlerimizi bu düşünceyle uygulamaya koyuyoruz. Mesai kavramı gözetmeksizin geleceğin kentini oluşturmak için çalışıyoruz. Güçlü Karesi için 7/24 ayaktayız” açıklamasında bulundu.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.